1 / 6
Se prodava Citroen Saxo
1.199 €
Цената не е фиксна
22.07.2021 12:21

Кисела Вода / Скопје

Марка:

Citroen

Модел:

SAXO

Година:

1998

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2021

Сила на моторот:

44 kw / 60 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3


Se prodava Saxo 1.1, so atest.plinski ured, neuvezeno, prva farba, centralno so daljinsko, novi zimski gumi, elek.prozori, plin lovato, vo odlicna sostojba.

Telefon 070 360 435


070 360 435


070 360 435

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
070 000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам