1 / 8
Se prodava BMW F650 GS Hitno
4.500 €
27.07.2020 13:00

Охрид / Охрид

Марка:

BMW

Вид:

Останато

Година:

2007

Модел:

F 650 GS

Километри:

20000

Se prodava BMW F650 GS proizveden 2007 god.vo odlicna sostojba.Smenato ulje filtri.plocki napred nazad nov Akumulator.Motorot e ekstra bez nikakvi vlozuvanja vo nego vredi da se vidi i moze da se proveri kaj sakate kaj koj bilo majstor.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Stojce
Потврден огласувач
070743532
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам