1 / 6
Silosi
1.500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.07.2020 18:54

Свети Николе / Свети Николе

Se prodavaat silosi 40tonski povcinkovani bez krov

Категорија: Останато

Се продава од:

Виктор
Потврден огласувач
078216251
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам