1 / 1
Neispravno kukjiste
5.000 МКД
Цената е фиксна
13.07.2020 10:53

Гази Баба / Скопје

Pocnuva da pali no na pola palenje se restartira mislam deka moze da se popravi cena 5000 kontakt 075-819-701

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Куќишта

Се продава од:

Andrijana
Потврден огласувач
075819701
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам