1 / 2
Mazda 323 -500 evra
500 €
13.07.2020 13:48

Неготино / Неготино

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Mazda

Модел:

323

Година:

1992

Гориво:

Бензин

Менувач:

Рачен

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2018

Сила на моторот:

16 kw / 22 ks

Kласа на емисија:

Еуро 1

Se prodava. Vo vozna sostojba

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Mitko
Потврден огласувач
070319809
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам