1 / 3
СЕ ПРОДАВА АЛФА РОМЕО ДОБРА СОСТОЈБА!!
900 €
Цената не е фиксна
13.07.2020 15:01

Делчево / Делчево

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Alfa Romeo

Модел:

Alfa 155

Година:

1997

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2020

Сила на моторот:

75 kw / 102 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

SE PRODAVA ALFA ROMEO 155 REGISTRIRANA CELA GODINA, 1.8 VO DOBRA SOSTOJBA, POVEKJE INFORMACII NA TELEFONSKIOT BROJ 075276332

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Jonce
Потврден огласувач
075276332
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам