1 / 10
Novi apartmani vo Ohrid
1 МКД
Цената е фиксна
15.07.2022 23:03

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

20 m²

Спрат:

2

Греење:

Струја

Izdavam novi apartmani vo Ohrid, centralno podracje, na okolu 400 metri od Ohridska Banka. Sekoj apartman raspolaga so sopstvena mini kujna, kupatilo, klima, tv, internet, fen, besplatno parking mesto.
Za dopolnitelni informacii i rezervacii povelete na 075 202 190

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Meri
Потврден огласувач
075202190
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам