1 / 4
PROFESIONALNA MASINA ZA CEDENI SOKOVI
2.200 €
01.02.2022 08:49

Струмица / Струмица

ZUMOVAL PROFESIONALNA MASINA ZA CEDENI SOKOVI POGODNA ZA KAFICI ,RESTORANI,BENZINSKI PUMPI SO KAPACITET 200 LITRI ZA EDEN CAS.ZUMOVAL SVETSKA RENOMIRANA SPANSKA FIRMA ISKLUCIVO ZA CEDENI SOKOVI .

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Соковници / Блендери

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
075421660
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам