1 / 5
Mercedes Atego 2528
По Договор
27.06.2021 13:03

Валандово

2001 god. 16tona nosivost.. moze i bez sanduk.. cela god registracija Moze Zamena HITNOO HITNOOO!!!!!
TEL. 071 271 213

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

mercedes
Потврден огласувач
071537005
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам