1 / 1
Судски превод-Бугарски јазик
1 €
24.10.2022 07:25

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Овластен судски преведувач врши секаков вид превод од бугарски на македонски јазик и обратно.
078404575-Тања
tanyashumanov@yahoo.com

Категорија: Услуги, Сервисери / Админстративни услуги / Преводи на текстови - Лектура

Се продава од:

stole
Потврден огласувач
071375303
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам