Opsta rabota
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.12.2020 14:43

Битола / Битола

Категорија:

Чистење, Домашна работа, Нега и подршка

Пол:

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Германски

Компјутерски вештини :

Добро

Baram rabota bilo kakva imam poznavanje od zemjodelstvo sve poznavanje na traktor imam b kategorija so eden zbor opsta rabota koj ima potreba neka me pobara na 076201484

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Ivan
Потврден огласувач
076201484
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам