Renault 5...9
2 €
27.04.2022 08:42

Кичево

Марка:

Renault

Модел:

R 5

Година:

1990

Гориво:

Бензин

Километри:

30000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2019

Сила на моторот:

25 kw / 34 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Prodavam menuvac 5to stepen i dekala za reno 5 i 9 federi so amortizeri

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ace
Kicevo
Потврден огласувач
078254526
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам