1 / 3
Se prodavat plakar, regal i agolna garnitura za sedenje
15.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.07.2020 12:27

Куманово / Куманово

Se prodavat:
- Plakar - 6000 den
- Regal - 6000 den
- Agolna garnitura za sedenje (trosed, dvosed i agol) - 6000 den

Site se vo mnogu dobra sostojba, i se prodavat poradi zamena.

Ako se kupuvat site zaedno cenata e: 15000 den.

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Останато

Се продава од:

Xhelal
Потврден огласувач
+38970534372
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам