1 / 3
Reebok patiki
1.800 МКД
Цената не е фиксна
02.05.2021 21:40

Битола / Битола

Tип на обувки:

Патики

Големина:

36

Боја:

Други

Se prodavat novi Reebok tri pati staveni patiki zenski rozevi . Novi 4.600 den zemeni.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
071312958
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам