1 / 3
Detsko velosipedče
1.000 МКД
Цената не е фиксна
06.05.2021 16:30

Аеродром / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Женски

Големина на тркало:

14 "

Големина на рам:

14 "

Se prodava žensko detsko velosipedče rozeva boja, so 3 trkala. Cena 1000 den. Tel. 078203130.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

DRAGAN
Потврден огласувач
078203130
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам