1 / 1
Промоција на Inpods 12 слушалки со бесплатна достава!
990 МКД
16.07.2020 08:50

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Најбараните безжични слушалки со висок квалитет достапни во разни бои за сите генерации по промотивна цена од 990 денари. Не пропуштајте ја промотивната понуда!

Бесплатна достава низ цела држава.

Нарачајте онлајн:
https://luxone.mk/products/wireless-slusalki-inpods-12

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Безжична технологија

Се продава од: Претпријатие

Lux One
Потврден огласувач
38976258800
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам