kupuvam stan
500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.07.2020 12:07

Струга / Струга

Број на соби:

2,5

Квадратура:

50 m²

Греење:

Друго

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југ

kupuvam stan vo struga ili ezerski lozja do 50m2. kontakt / 078202698

Категорија: Недвижности / Станови

Се бара од:

Goran
Потврден огласувач
0854488577
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам