1 / 10
Se izdava sprat do kuka za turisti
350 МКД
07.08.2022 18:27

Охрид / Охрид

Број на соби:

4

Квадратура:

85 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во куќа

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

Повеќе од 3 балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Ul,, partizanski odredi,, br 32

Pogodno za 6 lica ili dve familii, so najubaviot pogled na Ohrid I ohridskoto ezero.Opemen so wifi, max tv, sopstven parking.Cenata e od 350 den do 500 den vo zavisnost od datumot za rezervacija.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Toni
Потврден огласувач
070378223
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам