1 / 10
se prodava osvetluvajne NOVO nekoristeno na malo i golemo
По Договор
28.01.2022 13:01

Прилеп

Состојба на предмет
Нов

osvetluvajneto e novo nekoristeno ima na zaliha mozi da se kupi i na parce odlicno za na izlog vo dukan ili za vo dvor ne se potrosuvaci
kontakt 079 313 078

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / Халогенски светилки

Се продава од:

Marko
Потврден огласувач
79313078
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам