1 / 6
Apartman vo Ohrid
25 €
Цената не е фиксна
26.11.2022 17:03

Охрид / Охрид

Квадратура:

25 m²

Спрат:

1

Греење:

Струја

Apartmanot se naogja vo semejna kuka vo stariot grad na Ohrid vo blizina na Anticki teatar neposredno do vlezot vo Samoilova tvrdina gorna porta. Ima sopstven parking. Carsijata i plazata se na samo 10 minuti odenje peski.

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Margarita
Потврден огласувач
070261615
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам