1 / 9
ИЗДАВАМ СОБИ ВО ОХРИД ВО БИЛИЗИНА НА ОХРИДСКА БАНКА
По Договор
13.09.2022 12:03

Охрид / Охрид

Квадратура:

16 m²

Спрат:

1

Греење:

Струја

ИЗДАВАМ ТРИКРЕВЕТНИ СОБИ ВО ОХРИД ВО БЛИЗИНА НА ОХРИДСКА БАНКА. СОПСТВЕН ПАРКИНГ И ИНТЕРНЕТ. Контакт телефон 070771157

Категорија: Недвижности / Соби

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
070771157
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам