1 / 3
Silos za beton
6.000 €
03.04.2021 23:45

Дебар / Дебар

Силосот е во одлична состојба автоматски се полни има корпи на ланец за песок 8 м3 час сама се полни може да се види во секое време
Може и замена за кола

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Faik
Потврден огласувач
70932772
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам