1 / 5
Diskovi za Golf 6 TRW predni i zadni
1.000 МКД
Цената е фиксна
03.05.2022 07:39

Гостивар / Гостивар

Se prodavaat 4 koristeni diskovi predni i zadni TRW za Golf 6 i site vozila od ovaa klasa.
Diskovite se pravi ne se krivi i imaat prostor za obrabotka na drebong. Site komplet 1000 denari

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Vlad
Потврден огласувач
075453885
Испрати Е-маил до огласувачот

Delovi za retrovizor bez staklno za Golf 4 lev

300 МКД

Kutija za filter za vozduh na motor Golf 4 1.4 16v

600 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам