1 / 12
Se izdavaat sobi nad bibliotekata
2.500 МКД
17.05.2022 10:50

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

20 m²

Спрат:

3

Греење:

Струја

Kukata se naoga vo blizina na bolnicata,kaj paket market,nad bibliotekata.Sobite se so 2 kreveti,plakarce,laminat,masa i stolici,greenjeto e na struja ,ima solarno ,WiFi,zaednicka kujna.Cenata e 3500 dokolky sakate da ste sami vo soba,a ako ste 2-ca cenata e 2500denari plus struja,078473242

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

vlado
Потврден огласувач
078 473-242
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам