1 / 6
prevos so kamion
5 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.06.2022 10:05

Гази Баба / Скопје

Вршиме јавен превоз
Димензии на возилото се; должина 7.20 и ширина 2.50,Висина 2.70,носивост 6 тона.Возилото има рампа,и е со церада и се отвара и од трите страни,Во возилото има и рачен палетар.Вршиме и селидби на фирми и станбени објекти. За подетални информации на тел:078/318-817

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Возила за изнајмување

Се продава / Можна е замена од:

ljupco
Потврден огласувач
078318817
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам