1 / 2
Ќерамиди во добра состојба
1 МКД
Цената е фиксна
02.08.2020 13:00

Скопје Центар / Скопје

1500-2000 keramidi vo odlicna sostojba

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
078223948
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам