1 / 7
Ohrid Apartman 150m do ezero
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

09.09.2022 16:01

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

40 m²

Греење:

Централо

Izdavam kompletno opremen apartman vo Ohrid na 150m do ezero.
kompletno opremena kujna
Tv - Max TV
WiFi
Parking za kola
i se sto Vi e potrebno za odmor
Dezinficiran
075447789

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

s
Потврден огласувач
075447789
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам