1 / 1
Se prodava kukja vo nas. Desnaci
1 €
24.09.2022 17:49

Штип / Штип

Број на соби:

10

Квадратура:

240 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

150 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1980

Година на реновирање:

2015

Број на балкони:

Повеќе од 5 балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

25 Maj

Населба Деснаци

Посебен дел од куќа
Прв спрат 94m2
Меѓу кат 45m2
Трети спрат 94m2
Гаража 26 m2
Подрум 20 m2
Дворно место 150m2
Vkupno 235m2 stanben prostor i plus podrum garaza i dvor
Греење парно
Можна е и замена за стан со доплата

инфо на 078 540 590 Gose Georgiev

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

ПЕРФОРМА КОМПЈУТЕРИ
Антон Панов бр.5
Потврден огласувач
078348962
Испрати Е-маил до огласувачот

DDR1 1GB i 512MB polovni za desktop

300 €

Видео надзор Dahua Longse HikVision прод. монтажа сервис

400 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам