Se prodava nov stan
По Договор
18.07.2020 20:27

Кичево

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

4

Квадратура:

75 m²

Греење:

Друго

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Во градба

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2020

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Se prodava stan vo izgradba od 75m2 na preubava lokacija.Objektot se gradi so najkvalitetni materijali za sto mozite da se uverite na lice mesto.Objektot ima lift i podrumski prostorii.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

KIRIL DIZAJN
Потврден огласувач
075295543
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам