Baram rabota, magacin, vozac, prodavac imam a, b, c
По Договор
27.08.2021 05:20

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Категорија:

Останато

Пол:

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Ц

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Доволни

Ime: Dejan
Prezime: Spasovski
Godini: 32
Tel. Za kon: 078 809 288
Zivealiste: Skopje, Lisice
Imam a, b, c kategorija
Rabotno iskustvo:
Nikob Obezbeduvanje
Kanape Mebel (dostavuvac)
Licen Sofer (licen sofer na privatno lice niz site gradovi vo MK.)
Vardar Mebel (dostavuvac)
Brane Treid (prodavac vo prodavnica za boi i lakovi, plocki, sanitarija i sl.)
Kolid Foods (magacinski rabotnik/spremac) - MOMENTALNO VRABOTEN

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

...
Потврден огласувач
078809288
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам