1 / 7
passat
11.900 €
Цената не е фиксна
18.07.2020 22:28

Брвеница / Тетово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2021

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Passat 2.0 TDI Highline bluemotion
Tel za kontakt 071276874

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Zarko
Потврден огласувач
078216741
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам