1 / 4
Strafovite se od E klasa
1.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.03.2022 22:51

Струмица / Струмица

Марка:

Mercedes-Benz

Должина:

од 40 mm - до 44 mm

Strafovite se od E klasa w 211 javete se ke se dogovorime

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Штрафови за бандажи

Се продава од:

sasko
Потврден огласувач
070214128
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам