1 / 8
Се продава!!! BMW 116i
7.300 €
09.06.2022 21:43

Кичево

Марка:

BMW

Модел:

116

Година:

2011

Гориво:

Бензин

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2021

Сила на моторот:

90 kw / 122 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Се продава BMW 116i многу сочувано 2011год.Увезено од Швајцарија регистрирано до 07.2021год.Рачен мењач,бензин2.0i климатроник,сервисна книшка до последен километар
Контакт тел. Кочо 075451622

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Koco
Потврден огласувач
075451622
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам