1 / 2
Kuka
35.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.10.2021 12:27

Македонски Брод

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

10

Квадратура:

350 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

400 m²

Тип на домот:

Мулти семејна куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Година на градба:

1995

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

4

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 4 Паркинг места

Ориентација:

Запад

Адреса:

Makedonski Brod

Se prodava kuka ne vselena 070951110-Peco

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
077615888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам