1 / 8
Ping Pong masi
10.990 МКД
Цената не е фиксна
13.06.2022 21:58

Илинден / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam ping pong masi
11990 den
Komplet so mreza i dve palki i prevoz do doma niz Skopje
Tel.za kontakt
071 273 266
071 273 255

Категорија: Спортска опрема и активности / Останато

Се продава од:

Dario
Потврден огласувач
071273255
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам