1 / 5
Se prodava traktor Fordson super major
2.500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.04.2022 16:41

Виница / Виница

Se prodava traktor FORDSON super major servisiran se si raboti po nego 70 ks registriran extra masina

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава / Можна е замена од:

sasko
Потврден огласувач
078522700
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам