1 / 4
Se izdavat apartmani vo centaro na Star Dojran
1 €
28.08.2021 18:04

Дојран / Гевгелија

Квадратура:

25 m²

Спрат:

1

Греење:

Струја

Apartmanite se naogat na 200 m od gradskata plaza tel.za kontakt 070-472-324

Категорија: Недвижности / Соби

Се продава од:

tose
Потврден огласувач
071593329
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам