1 / 4
Se prodava kuka so dukan kaj muzicko uciliste - centar
1 €
Цената е фиксна
25.02.2021 15:41

Тетово / Тетово

Број на соби:

6

Квадратура:

340 m²

Број на спратови:

4 спрата

Греење:

Струја

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2015

Година на реновирање:

2019

Број на балкони:

Тераса + 4 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

Centar

Se prodava povekenamenska kuka so opremen dukan nad 30m2, so podrum, dukan I plus 3 sprata (5x68m2= racunato 5 sprata po 68 m2), blisku centar potocno kaj muzicko uciliste I osnovnoto uciliste goce delcev na samiot glaven pat. Kukata e povekenamenska:
1) za ziveenje blisku centar a na mirna I tivka naselba za ziveenje, blisku osnovno I srednonuciliste, market, ordinancii.. 2)Kukata moze da se izvdava pod kirija za mesecni pridonesi ili poednostavno kazano za biznis dejnosti, za poveke info na 072722242 i na lice mesto

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Sako
Потврден огласувач
072722242
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам