1 / 2
дозатор дозер
18.000 МКД
21.07.2020 07:44

Илинден / Скопје

Состојба на предмет
Нов

рачен дозатор за дозирање густо течни смеси ( пример налик на смесата како мармалад или поредка смеса ) материјал инокс и полиамид

Категорија: Храна и готвење / Торти / десерти

Се продава од:

зоран
Потврден огласувач
078750460
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам