1 / 5
Organizator za shminki / Организаторот за шминки
400 МКД
Цената е фиксна
21.09.2020 09:10

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

НОВО

Дел од животот речиси на секоја девојка/жена се шминките. Не дозволувајте вашето уметничко катче да биде во неред. Организаторот за шминки одлично би се вклопил во Вашиот дом или козметички салон.

* Текст по ваша желба

За повеќе информации посетете ја нашата Facebook страна https://www.facebook.com/cncautomata/

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Шминка

Се продава од:

viktor
Потврден огласувач
076600063
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам