1 / 2
Fiat brava
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.07.2020 10:21

Валандово

Prodavam predna i zadna sofersajbna od Fiat brava 1.6 16v.
I drugo sitnici
Tel.070 784 553

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

stone dekor
Потврден огласувач
070784553
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам