1 / 2
Zvucnici Pioneer
200 €
09.12.2020 13:14

Тетово / Тетово

Prodavam zvucnici Pioneer S-ES21 150w na 8 omi. Kako novi, odlicni i dosta mocni. Cena 200 evra.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Се продава од:

Bojan
Потврден огласувач
070 291 259
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам