1 / 3
Куќиште
650 МКД
Цената не е фиксна
21.07.2020 19:10

Прилеп / Прилеп

Kukisteto e koristeno okolu 2 godini se prodava zaradi sto kupiv novo i ne mi treba
Ima 700W napojuvanje koe raboti bez problem

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Куќишта

Се продава од:

Mihail
Потврден огласувач
076517585
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам