1 / 6
Se izdavaat prikolki vo ohrid
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.07.2020 08:54

Охрид / Охрид

Se izdavaat dve kompletno namesteni prokolki vo ohrid so sopstveno kupatilot
Kampovite se naogaat vo Partizan na pocetokot vo ohrid
Kontakt tell
071 266 259 ace

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Кампинг

Се продава од:

Coupe××
Потврден огласувач
077828483
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам