1 / 10
Parket
1 €
02.04.2022 08:39

Скопје Центар / Скопје

Montiranje na sekakov parket i negova kompletna obrabotka... Mestenje laminat postavuvanje izolacija

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Паркетари

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
078200455
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам