1 / 3
SE PRODAVAT 3 NIVI VO SELO PEPELISTE
1 €
17.09.2021 11:29

Неготино / Неготино

Квадратура:

23000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

parcela br:1607,niva,Kriva,,Pepeliste kl.5.4285m kvadratni;444,,,Studena Voda,,,kl.4,11017m.k;445,,,Studena Voda,,,kl.6.12672m.k; 2069,,,Sturlinci,,,kl.6.1898m.k; 2071,,,Sturlinci,,,kl.4 5133m.k.
tel-075 716 733

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Peco
Потврден огласувач
043360048
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам