1 / 9
FOX SCOTT CUBE TREK MERIDA KTM GIANT FOCUS SPECIALIZED
3.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.08.2021 13:52

Аеродром / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

29 "

Големина на рам:

Останато

Se prodavaat novi FOX shorcevi za downhill i mtb.
Golemina M-XXL.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
078302254
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам