1 / 12
Kukunesh apartmani Ohrid
1 €
31.08.2022 20:20

Охрид / Охрид

Во близина на езерото и шеталиштето (400-450 м) во мирна и тивка улица, во нова куќа- вила,
Ви нудиме сместување во:
- 1 (еден) апартман-101 (2+1+1) комплетно опремен, со можност за користење на убаво уреден двор со скара и фонтана;
- 1 (едно) трокреветно- 201 студио, со засебно купатило, клима уред, мини кујни, ТВ-кабелска, прибор за туширање и балкон.
За сите гости на располагање приватен паркинг и wi-fi.

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

IVICA
Потврден огласувач
075-238881
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам