1 / 12
MERCEDES VARIO 813 KIPER
111 €
11.02.2023 21:20

Сарај / Скопје

sega uvezen vo ekstra sostojba
kiper 3.20 m
webasto
2007 god
za 7 lica

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам