1 / 5
Golf 4 1.4-00 god za delovi
По Договор
03.06.2021 10:31

Виница / Виница

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2000

Гориво:

Бензин

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

09.2020

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Се продава Golf 4 1.4 бензин на странски табли за делови во екстра состојба се е функционално по него
Најголем избор на половни и нови делови во Аутокинг Штип и Виница

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Аутокинг
Потврден огласувач
078213333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам